Додадете ги овие 3 состojки во кафето и гледајте што ќе се случи: Вашето тело ќе се пpeпopoди

Консумирајте вакво кафе секој ден и резултатите наводно би требало да бидат видливи многу брзо Кафето…

ОВОJ НАРОД ЌЕ ЖИВЕЕ Наместо НАФТА, Драган го истура ОВА во тракторот – кога ора цело село МИРИСА на крофни

Високата цена на нафтата ги принуди земјоделците пред неколку години да користат сончогледово масло на нива…

Дали ова значи дека Матеј е пронајден? Фотографија на Инстаграм ја збуни цела Србија и регионот, за што се работи? (ФОТО)

Луѓето во коментарите прашуваат дали е пронајден Метеј, додека други веруваат дека фотографијата е направена порано.…

Ребека од Австралија: Работат и заработуваат во Германија, а навиваат за Пyтин – e како бе роџаци?

Ребека Стоилова од Австралија на својот фејсбук профил напишала фејсбук статус во кој остро ги критикува…

Ова име е најчесто во светот: До 15 век било ,,забрането” а денес гордо го носат голем број македонки

До 15 век, ова име било забрането да се користи како прво име. Едно од најчестите…

OBОЈ ЧОВЕК ПРЕД 30 ГОДИНИ ОТИШОЛ ВО ШУМА: Живее во дрво, се лечи со вода и оган, а еве што вели за модерниот свет

Пред 30 години Мик Џоџ одлучил да го напушти модерниот свет, а нов дом нашол во…

Овие 4 намирници се мелем за вашите црева: Го стимулираат варењето подобро од било кој лek

За среќа, постојат неколку видови на храна кои промовираат подобро варење, а ова се само некои…

Груби откри колкава плата зема: Во животот не сум работел за помала плата

Првиот вицепремиер и министер за политички систем и односи меѓу заедниците, Артан Груби, вечерва во емисијата…

Протекоа први фотографии од приведувањето на Борисов: Еве ги деталите (ФОТО)

По информациите на бугарските медиуми дека полиција влегла во домот на Борисов, за прв пат се…

Сите зборуваат за овој УБАВ гест: Го запрел сообраќајот за да и помогне на девојка во количка да ја помине улицата

За припадникот на сообраќајната полиција во Нови Сад Јован Василевиќ, било тоа само еден работен ден…